Wynajem autokarów i busów od 2011 r. Doświadczenie i pasja| Autokar4u | Przewóz osób Poznań i nie tylko - autokar4u.pl - krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe

Zawartość strony

O nas

CO ROBIMY?

W Autokar4u.pl łączymy kompetencje w zakresie przewozu osób i szkoleń dla kierowców.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu Ośrodka Szkolenia Kierowców Formuła L, istniejącego już od 1989 r., stworzyliśmy bogatą ofertę usług transportowych i dydaktycznych.

  • krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe (Poznań, Polska, Europa) dla Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych,
  • wynajem autokarów na przewozy pracownicze, szkolne, pielgrzymkowe, weselne czy dla grup zorganizowanych i biur podróży,
  • szkolenia kierowców na prawo jazdy kat. B
  • szkolenia specjalistyczne w zakresie kwalifikacji zawodowych kierowców na przewóz rzeczy i osób.

W ciągu wielu lat działalności przeszkoliliśmy tysiące kierowców i przewieźliśmy setki tysiący pasażerów. Z licznymi Klientami współpracujemy nieprzerwanie, z innymi jednorazowo lub sporadycznie, ale bez względu na to każdemu gwarantujemy bezpieczeństwo, wygodę, fachową obsługę, miłą atmosferę i rozsądne ceny. W trosce o nieustanny rozwój oraz zadowolenie naszych pasażerów i kursantów stale udoskonalamy ofertę – od wysokiej jakości obsługi po nowoczesną flotę.

KIM JESTEŚMY?

W działalności Autokar4u najważniejsi są ludzie – Klienci, których zadowolenie jest dla nas priorytetem, oraz nasi kierowcy, troszczący się nie tylko o satysfakcję, lecz przede wszystkim o pełne bezpieczeństwo pasażerów. To od doświadczenia i kompetencji kierowców zależy uznanie ze strony Klientów, dlatego niezmiennie od lat stawiamy na dobór wykwalifikowanej kadry.

Przemysław Stępniak

Kluczowy kierowca Autokar4u. Absolwent logistyki, który pracę dyplomową – na temat bezpieczeństwa przewozów transportem samochodowym i jego wpływu na logistykę – obronił na ocenę celującą.

Ma uprawnienia do prowadzenia dowolnego typu pojazdów oraz uprawnienia instruktora nauki i techniki jazdy w ramach wszystkich kategorii prawa jazdy.

Zdobyte certyfikaty kompetencji zawodowych przewoźnika w zakresie przewozu osób i rzeczy, ogromna wiedza i doświadczenie zawodowe pozwalają mu dowieźć naszych pasażerów na czas i przy zachowaniu najwyższego komfortu, a przede wszystkim bezpieczeństwa.

Jako instruktor zawsze wykazywał się zdawalnością dużo wyższą niż średnia w Poznaniu, dzięki czemu na organizowanych przez niego szkoleniach sale były zawsze pełne adeptów sztuki prowadzenia pojazdów.

Po pracy Przemek chętnie wsiada za kółko dla przyjemności, co w jego przypadku miewało… spektakularne zakończenia. Czterokrotnie stał na podium w amatorskich rajdach samochodowych, w tym raz jako zwycięzca, oraz ośmiokrotnie wygrywał w konkursach na instruktora roku, trzykrotnie będąc najlepszym w poszczególnych konkurencjach. W 2002 roku został także finalistą prestiżowego konkursu „As bezpiecznej jazdy”, organizowanego przez tygodnik „Auto Świat”.