Przewóz osób – autokar i bus Poznań | Przewóz osób Poznań i nie tylko - autokar4u.pl - krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe

Zawartość strony

Przewóz osób Poznań – Polska – UE

W Autokar4u realizujemy przewóz osób na wycieczki, targi, konferencje, koncerty, pielgrzymki oraz imprezy rodzinne (ślub, wesele, chrzciny), sportowe i firmowe (np. przewóz osób na imprezy integracyjne). Oferujemy także transfery autokarem i busem na lotnisko, przewóz pracowników i przewóz uczniów do szkół.

Podejmujemy się każdego zlecenia na przewóz osób Poznań – Polska – UE. Świadczymy zarówno krajowy przewóz osób, jak i międzynarodowy przewóz osób (np. przewóz osób do Niemiec, Holandii, Belgii, Anglii).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, dlatego możemy zaoferować nie tylko atrakcyjne ceny za przewóz osób, lecz także flotę nowoczesnych pojazdów, komfortową podróż, sprawdzonych kierowców i pełne poczucie bezpieczeństwa, które składają się na jak największą satysfakcję z każdego wyjazdu.

Wycieczka do Książa

Wszystkie nasze busy i autokary na wynajem spełniają wymogi stawiane przez przepisy w zakresie transportu zbiorowego, zawsze pozytywnie przechodzą badania techniczne i kontrole, a także posiadają obowiązkowe ubezpieczenie przewoźnika. Kwalifikacje naszych kierowców potwierdzają natomiast stosowne uprawnienia, jak również wieloletnia praktyka zawodowa. Stale rosnące grono zadowolonych klientów i liczne referencje każdego dnia motywują nas do tego, by busowe i autokarowe przewozy osób świadczyć na jeszcze wyższym, najlepszym poziomie.

Pracujemy 7 dni w tygodniu – jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy chcesz wynająć wygodny, bezpieczny i sprawdzony bus lub autokar na przewóz osób.

Przewóz osób – autokar Poznań (wynajem, wypożyczenie)

Nasza oferta na autokarowy przewóz osób jest elastyczna – zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Posiadamy trzy nowoczesne, wygodne i bogato wyposażone autokary na wynajem: MAN A03 (50 miejsc dla pasażerów), Renault FR1 (54 miejsca) i Mercedes Noge Touring (56 miejsc). Przewóz osób Poznan zawsze świadczymy z troską o pełne zadowolenie, komfort i bezpieczeństwo podróżnych. Nasze autokary posiadają pasy bezpieczeństwa na każdym fotelu, system ABS, system kontroli trakcji, klimatyzację i ogrzewanie. Mają także udogodnienia, które uprzyjemnią każdy wyjazd: WC, Wi-Fi ,telewizor z DVD, radio, mikrofon i coffee bar (zobacz szczegóły).

Przewóz osób – bus Poznań (wynajem, wypożyczenie)

Przewóz osób busem to idealny wybór, gdy chodzi o przewóz kilku lub kilkunastu osób, np. do pracy, na imprezę firmową, na wesele czy na wycieczkę w mniejszym gronie. Wynajem busa z kierowcą sprawdzi się na krótsze, jak i dłuższe trasy. W Autokar4u oferujemy przewóz osób busem Ford Transit, który ma 13 miejsc dla pasażerów, a także jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa na każdym fotelu i klimatyzację. Przewozy osobowe busem realizujemy na terenie: Poznań, Polska, UE, co oznacza, że zawsze dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów i umożliwiamy im bezpieczne, wygodne i terminowe dotarcie do celu dowolnej podróży, bliższej i dalszej.

Do współpracy na przewóz osób zapraszamy zarówno Klientów prywatnych, jak i biznesowych. Osobom i firmom podejmującym stałą współpracę oferujemy atrakcyjne warunki cenowe – zachęcamy do kontaktu oraz zapraszamy do osobistego obejrzenia naszej floty pojazdów (w Poznaniu).