Wynajem autokarów i busów dla firm. Cennik i poradnik | Przewóz osób Poznań i nie tylko - autokar4u.pl - krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe

Zawartość strony

Wynajem autokarów dla firm. Ceny i zalety rozwiązania

Z wynajmu autokarów i busów dla firm korzysta obecnie wiele przedsiębiorstw. Zarówno te, które organizują codzienny dowóz pracowników do zakładu, jak i te, które planują wyjazd integracyjny autokarem czy wycieczkę w ramach nagrody za wyniki.

Wynajem autokarów dla firm.

Prowadzisz firmę i stale dbasz o to, by twój biznes nabierał rozpędu? W pierwszej kolejności powinieneś zadbać o wykwalifikowanych pracowników. Ale nawet ci najzdolniejsi nie przyniosą firmie oczekiwanych korzyści, jeśli nie będą zadowoleni z wykonywanej pracy i warunków zatrudnienia.

Autokary dla firm na codzienny dojazd do pracy

Jednym z aspektów, które każdy przedsiębiorca powinien wziąć pod uwagę, jest pozornie mało istotna kwestia: dowóz pracowników do firmy. Zdarza się bowiem, że doświadczone osoby, które mogłyby wiele wnieść w rozwój biznesu, rezygnują z zatrudnienia z powodu trudności z dojazdem.

Autokary na wynajem dla firm to rozwiązanie ze wszech miar pozytywne, pozwalające uporać się z niełatwym dotarciem do miejsca pracy. Docenią je pracownicy zakładów zlokalizowanych z dala od centrum miasta, którzy nie mają własnego samochodu bądź nie mogą liczyć na komunikację podmiejską (szczególnie, gdy chodzi o dojazd do pracy w nietypowych godzinach). W przypadku małych firm sprawdzą się z kolei busy do przewozu pracowników – mieszczące kilkunastu pasażerów, umożliwią sprawny i niedrogi przewóz ludzi i sprzętu.

Autokar dla firmy – element działań CSR

Dowóz pracowników autokarem to również działanie proekologiczne. Zamiast sznurów aut, ciągnących się każdego ranka i popołudnia przez zatłoczone ulice miast, można przewieźć większą grupę ludzi tylko jednym pojazdem. Dzięki temu dbamy o czystsze powietrze, mniej zakorkowane drogi, jak i większe bezpieczeństwo komunikacyjne.

Wielce prawdopodobne, że przewóz autokarowy pracowników do firmy pozwoli także na oszczędności finansowe po ich stronie, związane z mniejszym zapotrzebowaniem na paliwo.

Decydując się na wynajem autokarów do przewozu pracowników, załatwiasz więc już dwie sprawy: organizujesz podwładnym wygodny i bezpieczny dojazd, a przy tym dbasz o to, by twoja firma realnie troszczyła się o spełnienie działań w zakresie Corporate Social Responsibility, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu. Zwraca na nią uwagę coraz więcej osób – praca w przedsiębiorstwie troszczącym się o ekologię, to mocna karta przetargowa w poszukiwaniu najlepszych pracowników.

Praca to też przyjemności – wyjazdy integracyjne i wycieczki autokarowe

Praca powinna być przyjemna, dawać poczucie spełnienia zawodowego i motywować do dalszego rozwoju. A nic nie działa lepiej i bardziej ożywczo na umysły zmęczonych codzienną rutyną pracowników niż wycieczka.

Wyjazdy firmowe mogą być dwojakiego rodzaju – w każdym z nich warto zdecydować się na wynajem autokarów dla firm:

  • autokarowy wyjazd integracyjny dla pracowników – idealny pomysł, by zapoznać z sobą grupę ludzi, a przy okazji zaprosić ich do zabawy, której celem jest określenie predyspozycji określonych osób w zespole lub przekazanie pałeczki leadera pracownikowi, który do tej pory był raczej szarą myszką;
  • wycieczki autokarowe dla firm – wystarczy autokar na wynajem (albo bus dla firmy), by zaprosić najlepszych pracowników na emocjonujący wyjazd krajowy albo zagraniczny w nagrodę za wyniki w pracy. Gdy wiadomo, że twoja firma organizuje takie wypady, pracownicy będą z większym zapałem podchodzili do codziennych obowiązków.

Autokary do przewozu pracowników – ile to kosztuje…

…i dlaczego tak drogo? Na szczęście wcale nie musi być drogo przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej jakości usług przewozowych!

Warto złożyć zapytanie ofertowe na przewozy autokarowe dla firm lub zorganizować przetarg na przewozy autokarowe. Dzięki temu otrzymasz wiele ofert od różnych przewoźników i będziesz miał szansę porównać zalety każdego z nich. Pamiętaj jednak o tym, że niska cena za wynajem autokaru dla firmy najczęściej negatywnie odbija się na komforcie pasażerów i na bezpieczeństwie drogowym – świadomie więc wybierz tego przewoźnika, który nie zaniża sztucznie cen byle tylko zdobyć klienta. Jeśli chcesz szybko poznać wstępną wycenę, skorzystaj z formularza wyceny.