Autokary i busy na wynajem Poznań – przewozy krajowe i UE | Autokar4u | Przewóz osób Poznań i nie tylko - autokar4u.pl - krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe

Zawartość strony

Wynajem autokarów

Z nami pojedziesz na narty.

Wynajem autokarów dla biur podróży

A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady? To możliwe! Zabierz klientów Twojego biura podróży na wycieczkę krajową lub zagraniczną naszymi autokarami. Z Autokar4u łatwo zorganizujesz każdą wyprawę – zimowy wyjazd na narty, wakacyjne tournée po nadmorskich kurortach czy fascynujące zwiedzanie europejskich stolic. Realizujemy wyjazdy turystyczne tam, gdzie warto być, także w miejsca, o których milczą przewodniki. Wynajmij autobus z kierowcą i zapewnij swoim klientom niezapomniane wakacje w Polsce lub krajach UE – dojedziemy tam, gdzie panują najlepsze emocje i doskonały klimat do wypoczynku!

Twoi pracownicy na szkoleniu.

Wynajem autokarów na przewozy pracownicze

Dbasz o przewagę konkurencyjną firmy i o jak najlepsze warunki zatrudnienia? Ułatwimy Ci to! Realizujemy przewozy autokarowe pracowników do i z zakładu pracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również wtedy, gdy organizujesz wyjazd na event, imprezę integracyjną, szkolenie czy wycieczkę – nagrodę za wyniki. Przewieziemy pracowników, ich bagaże oraz akcesoria, np. projektory, standy reklamowe i ulotki, do dowolnego miejsca w Polsce i UE. Działamy sprawnie i z zachowaniem wysokiej kultury współpracy biznesowej. Skorzystaj z oferty na codzienne przewozy pracowników i z okazjonalnej współpracy transportowej.

Przewóz gości weselnych.

Wynajem autokarów na wesele

Szykuje się rodzinna impreza? Czy to ślub i wesele, czy jubileusz dziadków, czy urodziny mamy albo taty – już czekamy, by zabrać w drogę wszystkich Twoich gości! Autokar na wesele z kierowcą to zawsze lepszy wybór niż dowożenie biesiadników własnym samochodem – nie tylko zabierzesz wszystkich od razu i bez przeszkód dojedziesz do dowolnego miejsca w Polsce i UE, ale też nie musisz rezygnować na imprezie z uroczystej lampki szampana. Zaskocz więc gości i zorganizuj imprezę z klasą – w naszych autokarach każdy dojedzie na miejsce bezpiecznie i wygodnie, zabierając ze sobą nawet duży bagaż i całą górę prezentów!

Dzieci na obozie.

Wynajem autokarów na przewozy szkolne

Nic tak nie cieszy najmłodszych jak wspaniała wycieczka! Dowozimy dzieci i młodzież do i z placówek edukacyjnych, a po lekcjach zabieramy je na pełne atrakcji zwiedzanie, ciekawe seanse do kin i teatrów, a także na zielone szkoły, kolonie i ferie, w Polsce i za granicą. Wieloletnia współpraca ze szkołami pozwoliła nam dobrze poznać potrzeby młodych pasażerów. Zapewniamy im w pełni bezpieczną, przyjemną podróż klimatyzowanymi autokarami, a długie wyjazdy urozmaicamy bajkami i filmami. Nad przebiegiem wypraw czuwają nasi doświadczeni kierowcy, zawsze dbający o dobre samopoczucie małych podróżnych.

Pielgrzymka do Watykanu.

Wynajem autokarów na pielgrzymki

Na Jasną Górę można dojść piechotą, ale już piesza pielgrzymka do Lourdes czy Santiago de Compostela zajęłaby mnóstwo czasu i wymagała wiele siły. Bez względu na to, do którego z miejsc świętych w Polsce albo Europie się wybierasz, koła naszego autokaru doprowadzą Cię tam szybciej i wygodniej niż nogi. Wyrusz z nami w pełną kontemplacji podróż do najważniejszych sanktuariów, kościołów i miejsc kultu religijnego. Dzięki wysokiej klasy autobusom Autokar4u możesz w pełni skoncentrować się na mapie swojego rozwoju duchowego, a mapę drogową… pozostawić naszym doświadczonym kierowcom.

Transport na wydarzenia kulturalne.

Wynajem autokarów na przewóz grup zorganizowanych

Duży pojazd i sprawdzony kierowca – jeśli tego Ci trzeba, jesteśmy do dyspozycji! Kompleksowo organizujemy przewozy autokarowe dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Nasze autokary pomieszczą od 56 do 58 osób. Dowozimy na imprezy rodzinne i firmowe, konferencje, zawody sportowe, wydarzenia kulturalne i inne, odbywające się w Polsce albo krajach UE. Zapewniamy pełną obsługę logistyczną, koordynację transferów przejazdowych, przejazdy shuttle bus (np. między hotelami, na imprezy towarzyszące), a także całodobową dyspozycyjność doświadczonych kierowców.

DLACZEGO MY?

NAJLEPSZA CENA

Doskonale znając potrzeby naszych Klientów, gwarantujemy tani wynajem autokarów. Ceny są jednym z kluczowych czynników wyboru przewoźnika, dlatego nieustannie szukamy sposobów na obniżenie kosztów transportu. Od lat utrzymujemy konkurencyjne stawki za przewozy autokarowe przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i wygody dla pasażerów. Ceny za wynajem autobusów ustalamy indywidualnie – aby wycenić wyjazd, skorzystaj z formularza.

DOSKONAŁY KOMFORT

Udany wyjazd to taki, podczas którego pasażerowie podróżują z pełną wygodą, dbamy więc o nowoczesność naszej floty i stale ulepszamy wyposażenie autokarów. W naszych autobusach (wyposażenie każdego jest nieco inne – zobacz szczegóły) znajdziesz komfortowe, regulowane fotele z pasami bezpieczeństwa, dużą przestrzeń bagażową, wydajną klimatyzację, WC, Wi-Fi, telewizory z DVD, radio CD/MP3 z USB, mikrofon i coffee bar.

IDEALNE BEZPIECZEŃSTWO

Czy niska cena za wynajem autobusów może iść w parze z wysoką jakością usług? Tak, dla nas to priorytet! Niezbędnym elementem każdej eskapady jest sprawny autokar, dlatego wszystkie nasze autobusy są regularnie poddawane badaniom stanu technicznego, a także wyposażone w pasy bezpieczeństwa i szereg rozwiązań zapewniających spokojną, bezproblemową podróż.

ZAWODOWI KIEROWCY

Nad bezpieczną, płynną jazdą czuwają nasi doświadczeni kierowcy, w tym najważniejszy z nich – wicemistrz instruktorów nauki jazdy, zdobywca licznych branżowych nagród i wyróżnień. Każdy nasz kierowca bezwzględnie przestrzega przepisów ruchu drogowego, w tym czasu pracy kierowców, zapewniając pasażerom poczucie pewności na każdym kilometrze.